Laurynas Grigelis su italu dramatiškai pralaimėjo finalo akistatą

Geriausias Lietuvos dvejetų teniso žaidėjas kartu su porininku sužaidė finalo mačą „Banja Luka“ turnyre. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 257) su Alessandro Motti (ATP dvejetai 156) finale susitiko su Andrejumi Martinu (ATP dvejetai 349) ir Hansu Podlipniku (ATP dvejetai 83).

Finalo akistata truko 1 valandą ir 35 minutes, o galutinis rezultatas 5-7, 6-4, 7-10.

Pirmame sete abi poros turėjo galimybių laimėti išsiveržti į priekį, tačiau žaidimas tęsėsi toliau be laimėtų priešininkų geimų. Visgi seto pabaigoje mūsiškio duetui nepavyko išvengti problemų ir jie pralaimėjimo savo padavimo seriją ir atidavė pirmą setą varžovams.

Antrame sete vyko aštri kova, o kiekvieną geimą galėjo laimėti vieni arba kiti. Visgi lemiamą smūgį atliko mūsų tautietis su italu ir sugebėjo įgyti pranašumą, kurio užteko išlyginti bendrą rezultatą setais.

Lemiamas setas iš pradžių sėkmingiau prasidėjo Lietuvos tenisininkui, kuris su kolega laimėjo pirmą tiebereak'o tašką, tačiau jau netrukus priešininkai viską apvertė aukštyn kojomis. Visgi trečio seto pratęsimo atkakli kova tesėsi iki galo, bet italas padarė lemiamą klaidą ir trofėjaus iškovoti nepavyko.

Už pasiektą finalą Laurynas gaus 60 reitingo taškų ir pasidalins 3,100 € čekį su poros draugu.