"Roland Garros" - Latvis E. Gulbis sutriuškintas jau pirmame etape, M. Čiličius startavo pergalingai

Twitter nuotr.
2019-05-26 19:19 Teniso TV

Startavęs Prancūzijos didžiojo kirčio turnyras nebuvo svetingas mūsų kaimynui Ernestui Gulbiui (ATP 80), kuris jau pirmame etape baigė savo pasirodymą. Jis po trijų setų kovos 6-2, 7-6, 6-0 nusileido norvegui Kasparui Ruudui (ATP 68).

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 15 minučių.

Per visus tris setus, latvis sugebėjo priešintis tik antrame, kuriame neleido varžovui laimėti jo padavimo serijos ir pasiekė pratęsimą. Tiesa jame teko nusileisti, o trečiasis setas taip pat neatnešė vilčių pasiekti pergalę.

Latvijos teniso atstovo sezonas ir toliau klostosi tragiškai, o iš paskutinių 10 mačų jis laimėjo vos vieną.

Kitame susitikime kroatas Marinas Čiličius (ATP 13) pranoko italą Thomą Fabbiano (ATP 98) rezultatu 6-3, 7-5, 6-1.

Visas kova baigėsi po 2 valandų ir 12 minučių.

Pirmame sete 13-oji raketė gana greitai susikūrė pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko. Visgi netrukus jis dar du kartus palaužė varžovo padavimą ir lengvai laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete Italijos tenisininkas galėjo pateikti staigmeną, tačiau pirmaudamas 4-5 geimais ant savo padavimo serijos jis neišlaikė pranašumo ir neužbaigė seto. Rezultatas ne tik tapo lygus, tačiau netrukus Kroatijos atstovas persvėrė jį ir laimėjo dar vieną setą.

Paskutinė mačo dalis prasidėjo nuo nesėkmingos M. Čiličiaus padavimų serijos, tačiau netrukus jis išlygino ir laimėjo visus likusius geimus.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...