Latvis E. Gulbis pagerino karjeros rekordą ir pasiekė "Australian Open" trečią etapą

Twitter nuotr.
2020-01-23 17:43 Teniso TV

Geriausias Latvijos teniso žaidėjas tęsia savo žygį Australijos didžiojo kirčio turnyre ir gerina savo rekordus. Ernestas Gulbis (ATP 256) per tris setus pranoko slovėną Aljažą Bedenę (ATP 55) ir pirmą kartą karjeroje pasiekė trečią etapą šiame turnyre.

Galutinis rezultatas 7-5, 6-3, 6-2, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 16 minučių.

Pirmame sete abu žaidė apylygį tenisą ir artėjo prie pratęsimo nepralaimėję nei vieno savo geimo. Visgi, latvis partijos pabaigoje sėkmingai priėmė varžovo padavimus ir laimėjo svarbų geimą.

Antroji mačo dalis buvo permaininga, o abu žaidėjai turėjo progų išsiveržti į priekį, bet savo breikpoint'us sugebėjo išnaudoti tik E. Gulbis, kuris priartėjo prie pergalės.

Paskutiniame sete savo pranašumą galutinai įrodė 256-oji raketė, kuri visapusiškai pranoko varžovą. Nugalėtojo sąskaitoje 13 padavimų be atsako.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 124,138 $ ir 90 reitingo taškų.

Priminsime, kad E. Gulbis pasirodymą pradėjo nuo kvalifikacijos, o sekantis jo priešininkas bus Gaelis Monfilsas (ATP 10).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...