Latvė Jelena Ostapenko ir Marija Šarapova pergalingai pradėjo „US Open“ turnyrą

Moterų didžiojo kirčio turnyre pirmasias pergales iškovojo ir mūsų kaimynės latvė Jelena Ostapenko (WTA 10) ir rusė Marija Šarapova (WTA 22). Latvijos teniso žvaigždė trijų setų kovoje nugalėjo 6-4, 4-6, 7-5 vokietę Andreą Petkovič (WTA 89). Tenisininkės korte praleido 2 valandas ir 19 minučių.

Be galo permaininga kova pareikalavo daug jėgų, tačiau Aliona rado kelią į pergalę. Visuose setuose vyko atkakli kova ir abi dalyvės turėjo progą laimėti tiek setus, tiek ir mačą.

Lemiamas setas neapsiėjo be apsikeitimų padavimais, tačiau lemiamu momentu mūsų kaimynė sužaidė sėkmingiau ir, tai jai padėjo iškovoti pergalę.

Visgi jos žaidimas neatrodė teigiamas, o padarytos 11 dvigubos klaidos paduodant pasitikėjimo nekelia. Pirmojo padavimo pataikymo procentas siekė tik 49%, kas yra labai mažai.

Kitame etape jos laukia Taylor Townsend (WTA 73).

Kitame mače buvusi pirmoji pasaulio raketė Marija Šarapova iškovojo taip pat nelengvą pergalę. Ji rezultatu 6-2, 7-6 įveikė Patty Schnyder (WTA 186), kuri pateko į pirmą etapą per atrankos barjerą.

Pirmo seto pradžioje abi žaidėjos du kartus apsikeitė padavimais, tačiau vėliau Marija tris kartus iš eilės palaužė varžovės padavimą ir užsitikrino pergalę pirmame sete.

Antrasis setas iš pradžių taip pat klostėsi puikiai Rusijos teniso žvaigždei, ji du turėjo dvigubą pranašumą, bet netrukus 39-metų priešininkė visų nuostabai išlygino rezultatą ir setas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime nuo šalto dušo atsigavusi Marija iškovojo pergalę ir pateko į antrą etapą, kuriame susitiks su Sorana Cirstea (WTA 51) iš Rumunijos.

Už pergalę pirmame etape žaidėjos gaus 93,000 $ ir 70 reitingo taškų.