Laimingiausias visų laikų pralaimėtojas? P. Polanskis į visus šių metų didžiojo kirčio turnyrus pateko pralaimėjęs kvalifikaciją

2018-08-27 08:43 Teniso TV

Tenise rekordų yra visokių, tiek teigiamų, tiek ir neigiamų, o dažnas tikisi išvysti kaip R. Nadalis laimi visus metų DK (Didžiojo kirčio) turnyrus ir įgyvendiną dar vieną svajonę. Tokių rekordų siekia visi, o kol kas arčiausiai šio rekordo buvo Serena Williams.

Visgi šie metai išskirtiniai, nes Kanados tenisininkas Peteris Polanskis (ATP 119) sugebėjo įgyvendinti atvirkštinį rekordą. Jis šiais metais į visus DK turnyrus pateko pralaimėjęs kvalifikacijos paskutinį etapą.

Pradedant nuo Australijos didžiojo kirčio turnyro, kur jis trečiame atrankos etape pralaimėjo indui Yuki Bhambri iki dabar vykstančio US Open turnyro, kur jis taip pat trečiame atrankos etape nusileido Donaldui Youngui.

"Aš nesu tikras ar, tai dar nutiks kažkada gyvenime. Tiesiog, tas faktas, kad keturis kartus iš eilės į turnyrą patenki kaip laimingasis pralaimėtojas - o to dar nėra padaręs nei vienas didis žaidėjas, nes jie akivaizdžiai jau yra pagrindinio turnyro etape. Tai nelengvas iššūkis, pralaimėti kiekvieną lemiamą mačą kvalifikacijoje". - Kalbėjo kanadietis pajuokdamas savo rekordą.

Šiais metais 30-metis jau turi iškovojęs vieną Challenger lygio titulą, tačiau "US Open" pirmame etape jo lauks rimčiausias iššūkis Aleksanderis Zverevas (ATP 4). Įdomus faktas, kad kanadietis jau yra įveikęs vokietį, tiesa, tai buvo 4 metus atgal.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...