Laiku sužvėrėjęs R. Berankis pateko į pusfinalį Indijoje

Twitter nuotr.
2020-02-07 17:29 Teniso TV

Mūsų šalies pirmoji raketė visus nustebino savo žaidimu Indijoje vykstančiame ATP 250 turnyre ir pasiekė dar vieną pergalę. Ričardas Berankis (ATP 73) po trijų setų kovos nugalėjo japoną Yuichį Sugitą (ATP 86) ir pateko į pusfinalį.

Galutinis rezultatas 4:6, 7:6 (7:4), 6:2, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 19 minučių.

Pirmame sete mūsiškiui kilo daug problemų ir jis jautė varžovo spaudimą, o vėliau dėl nesėkmių atsiliko rezultatu 1:3. Tiesa, vieną kartą pavyko rezultatą išlyginti, bet vėliau japonas vėl privertė lietuvį klysti ir pralaimėti pirmą partiją.

Antrame sete R. Berankis jau pačioje pradžioje turėjo ne vieną breikpoint'ą, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Tokios nesėkmės išmušė lietuvį iš vėžių ir privertė jį pralaimėti dar vieną padavimų seriją. Šį kartą rezultatą pavyko išlyginti greitai, o likusią partijos dalį rezultatas buvo lygus ir teko žaisti pratęsimą.

Jame kur kas geriau pradėjo žaisti 73-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas, kuris išlygino bendrą rezultatą.

Nugalėtojų sąskaitoje 8 ace'ai ir 4 dvigubos klaidos.

Lemiamą mačo dalį Lietuvos atstovas žaidė tiesiog puikiai ir pasiekė puikią pergalę, kuri užtikrino žaidimą pusfinalyje ir 28,540 $ čekį bei 90 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...