L. Pouille žodžio žmogus – naujame Davis’o taurės formate nedalyvaus

Vienas iš pagrindinių Prancūzijos rinktinės teniso žaidėjų baigė savo karjerą Davis'o taurės turnyre dėl artėjančių pasikeitimų. Lucas Pouille savo žodį tarė dar sezono pradžioje, kai reformos buvo tik pristatytos pasauliui. Prancūzas išreiškė neigiamą nuomonę apie naują formatą ir sakė jei pakitimai įsigalios jis nebebus rinktinės narys.

Metų pradžioje futbolininkas Gerardas Pique ir jo bendrovė "Kosmos" pasiūlė ITF pakeisti Davis'o taurės formatą ir pateikė naujovės, kad toks turnyras turės vykti tik tam tikrą laiką metuose, o ne visus metus. Vietoje įvairių lygių, pagrindinis bus vienas, į kurį galima bus patekti per atranką, o viskas bus panašu į pasaulio futbolo čempionatą.

Tokie pakitimai supykdė ne vieną, ypatingai Prancūzijos rinktinę ir L. Pouille, kuris pareiškė, jei žaidėjai negali skirti keleto savaitgalių savo šaliai, tai jie neverti atstovauti jai.

Žinoma, kad po tokio pasisakymo jis sulaukė palaikymo ir daugelis išgirdę, kad jis nebežais nuliūdo, nes jo dėka praeitais metais Prancūzija iškovojo šią taurę.

Kitoje barikadų pusėje atsidūrė Rafaelis Nadalis, kuris pritaria pakitimams ir žada ginti Ispanijos garbę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts