L. Grigelis sugrįžimą į kortą pažymėjo pralaimėjimu prieš italą

Twitter nuotr.
2019-06-18 19:28 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė sugrįžimą į turnyrą po traumos pradėjo pralaimėjimų. Laurynas Grigelis (ATP 295) Italijoje vykstančiame "Challenger" turnyro antrame etape nusileido italui Andrea Collarini (ATP 326) ir vienetų varžybose baigė pasirodymą.

Mūsiškis rezultatu 3:6, 3:6, su nedideliu pasipriešinimu pripažino varžovo pranašumą, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 28 minutes.

Du mėnesius be aktyvaus teniso praleidęs lietuvis, pirmą setą pradėjo tikrai prastai ir pralaimėjo dvi savo padavimų serijas iš eilės. Tiesa, vėliau pavyko rezultatą šiek tiek sušvelninti.

Antrame sete L. Grigelis pradėjo žaisti geriau ir netgi įgijo pranašumą prieš varžovą laimėjęs jo geimą. Visgi, vėliau sekė 3 iš eilės pralaimėti savi geimai ir pralaimėtas mačas.

Už pasirodymą šiame turnyre jis uždirbo 3 reitingo taškus ir 450 € čekį. Priminsime, kad Lietuvos atstovas dar žais dvejetų varžybose su Andrea Pellegrino.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...