L. Grigelis su porininku pateko į pusfinalį Italijoje

Twitter nuotr.
2019-06-21 08:01 Teniso TV

Geriausias Lietuvos dvejetų tenisininkas su kolega pasiekė pusfinalio etapą "Challenger" serijos turnyre Italijoje. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 224) su Andrea Pellegrino (ATP dvejetai 208) per tris setus nugalėjo Andrę Goranssoną (ATP dvejetai 135) ir Semą Verbeeką (ATP dvejetai 147).

Galutinis ketvirtfinalio rezultatas 3-6, 6-1, 10-5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 18 minučių.

Pirmame sete mūsiškio pora neatsilaikė prieš varžovų spaudimą ir pralaimėjo dvi padavimo serijas. Tiesa, jiems pavyko kartą sušvelninti rezultatą, bet varžovai likusį pranašumą išlaikė iki seto pabaigos.

Kita partija jau nuo pradžių priklausė mūsiškiui ir jo kolegai. Jie sėkmingai pradėjo žaisti ir taip pat du kartus palaužė priešininkų dueto geimus.

Poros stojo žaisti lemiamo trečio seto dar vadinamo pratęsimu iki 10 taškų. Varžovai žaidė kur kas prasčiau ir nerado tarpusavyje bendros kalbos, o tuo pasinaudojo L. Grigelis ir A. Pellegrino, kurie lengvai išsiveržė į priekį ir vienu metu pirmavo 7:2.

Už pasiektą pusfinalį poros gauna 930 € ir po 29 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...