L. Grigelis su porininku pateko į ketvirtfinalį Parmoje

Geriausias Lietuvos dvejetų tenisininkas su kolega pasiekė ketvirtfinalio etapą "Challenger" serijos turnyre Italijoje. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 224) su Andrea Pellegrino (ATP dvejetai 208) per du setus nugalėjo Jakobą Grillsą (ATP dvejetai 408) ir Jakobą Schnurą (ATP dvejetai 421).

Galutinis aštuntfinalio rezultatas 6:4, 7:6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 27 minutes.

Pirmame sete mūsiškio pora atlaikė varžovų bandymą laimėti jų padavimo seriją ir kitame geime sugebėjo patys įgyti pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki seto pabaigos.

Kita partija iš pradžių nesiklostė sėkmingai, o L. Grigelis ir A. Pellegrino atsiliko rezultate pralaimėję savo geimą. Visgi, vėliau rezultatą pavyko išlyginti, o abi poros pasiekė pratęsimą, kuriame mažiau klydo lietuvis ir italas.

Iš tiesų ši kova turėjo vykti visai prieš kitus priešininkus, tačiau jie pasitraukė dėl traumos.

Už pasiektą ketvirtfinalį poros gauna 550 € ir po 15 reitingo taškų.