L. Grigelis su porininku nesunkiai pateko į finalą Italijoje

Geriausias Lietuvos teniso dvejetų žaidėjas ir toliau poroje su čeku pagirtinai kovoja Italijoje. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 208) su Zdeneku Kolaru (ATP dvejetai 211) po dviejų setų kovos užsitikrino vietą Bergamo "Challenger" turnyro finale. Pusfinalyje jie nugalėjo Scottą Claytoną (ATP dvejetai 166) ir Adilą Shamasdiną (ATP 142).

Nors priešininku pora aukščiau reitinge, bet galutinis pusfinalio rezultatas 6-4, 6-1 mūsų tautiečio naudai. Visa akistata truko 1 valandą ir 2 minutes.

Susitikimas prasidėjo nuo puikaus lietuvio ir čeko dueto žaidimo. Jie netrukus įgijo pranašumą ir ilgą laiką pirmavo sete. Tiesa seto pabaigoje varžovai išlygino rezultatą, tačiau trumpam.

Antrame sete L. Grigelis su kolega ir toliau demonstravo pagirtiną žaidimą, kurio dėka atlaikė spaudimą bei susikūrė dvigubą pranašumą.

Už patekimą į finalą jis su porininku gaus 1,550 € ir po 48 reitingo taškus. Finale laukia Tomislavas Brkičius (ATP dvejetai 157) ir Dustinas Brownas (ATP dvejetai 168).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts