L. Grigelis su porininku Italijoje iškovojo "Challenger" trofėjų (VIDEO)

Twitter
2019-02-23 19:15 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso dvejetų žaidėjas su porininku iš Čekijos iškovojo trofėjų Bergamo „Challenger“ turnyre. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 208) su Zdeneku Kolaru (ATP dvejetai 211) po dviejų setų kovos palaužė Dustino Browno (ATP dvejetai 168) ir Tomislavo Brkičiaus (ATP dvejetai 157) duetą.

Galutinis finalo rezultatas 7-5, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 30 minučių.

Visą mačą vyko atkakli kova, o mūsiškio porai varžovai neleido pabėgti nors jie jau pirmavo geimo pranašumu. Pirmame sete dar kartą abi poros galėjo įgyti svarbų pranašumą, tačiau, tai padaryti pavyko lietuvio, čeko duetui ir tik seto pabaigoje.

Antrame sete taip pat netrūko intrigos, o abi poros keitėsi padavimų serijomis ir niekaip negalėjo išlaikyti pranašumo. Seto pabaigoje vokiečio ir bosnio duetas turėjo 4 setbolus, tačiau jų neišnaudojo ir rezultatas geimais tapo lygus. Kiek vėliau poros žaidė pratęsimą, kuriame pavyko iškovoti dar vieną trofėjų L. Grigeliui poroje su Z. Kolaru.

Kartu su taure jiems atiteks 2,670 € čekis ir po 80 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...