L. Grigelis su partneriu pateko į finalą Italijoje ir kausis dėl nugalėtojų vardo

Twitter nuotr.
2019-06-22 09:26 Teniso TV

Geriausias Lietuvos dvejetų tenisininkas su porininku pasiekė finalinį etapą "Challenger" serijos turnyre Italijoje. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 224) su Andrea Pellegrino (ATP dvejetai 208) per du setus įveikė Andrę Basso (ATP dvejetai -) ir Enrico Dallą (ATP dvejetai 334).

Galutinis pusfinalio rezultatas 6-2, 7-5, o į finalą pavyko patekti per 1 valandą ir 13 minučių.

Pirmame sete mūsiškio pora iš karto demonstravo puikų žaidimą ir varžovai neatsilaikė, bei pralaimėjo dvi savo padavimo serijas. Po pirmo lengvai laimėto seto, pavyko sėkmingą žaidimą perkelti į antrą partiją ir joje iš karto pavyko įgyti pranašumą.

Mačui artėjant prie pabaigos L. Grigelis su kolega turėjo 4 mačbolus varžovams atliekant padavimus, tačiau jų nepavyko panaudoti. Stojus atlikti savųjų padavimų sėkmė nusisuko, o varžovai tuo pasinaudojo ir išlygino geimų rezultatą. Visgi, rezultatas ilgai lygus nebuvo ir mūsiškis vėl išsiveržė į priekį, o antrą padavimų seriją išnaudojo tiksliai ir užbaigė akistatą.

Už pasiektą finalą poros gauna 1,550 € ir po 48 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...