L. Grigelis sezoną pradės Italijoje vykstančiame "Futures" turnyre

Twitter nuotr.
2020-02-25 17:22 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė po ilgos pertraukos vėl žengs į kortą ir kausis dėl sugrįžimo į aukštesnį lygį. Laurynas Grigelis (ATP 475) korte šiais metais dar nebuvo pasirodęs, tačiau jau šią savaitę jis sužais savo pirmą mačą.

Mūsiškis sezoną užbaigė gruodžio mėnesį, kai dalyvavo ITF turnyre ant grunto dangos ir pasiekė finalą, tačiau po jo jis beveik tris mėnesius nepasirodė varžybose. Praeitas sezonas nebuvo pats sėkmingiausias ir teko prarasti nemenką taškų sumą, kuri išmetė lietuvį į 5-tą šimtuką.

Tiesa, pailsėjus ir atsigavus nuo traumų galima viską pradėti iš naujo, ką tenisininkas ir darys. Turnyras Italijoje uždaroje patalpoje, kurio prizinį fondą sudaro 25 tūkstančiai eurų yra puiki pradžia.

Kol kas pirmasis varžovas dar nėra aiškus, tačiau ITF varžybose dalyvauja ne vienas perspektyvus bei puikiai pažįstamas varžovas. L. Grigelis taip pat žais ir dvejetus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...