L. Grigelis pralaimėjo setą, tačiau varžovas pasitraukė dėl traumos

Antroji Lietuvos teniso raketė naujame turnyre Italijoje ant grunto dangos gavo antrą šansą ir pateko į sekantį etapą. Laurynas Grigelis (ATP 293) Milane vykstančiame "Challenger" turnyro pirmame etape susitiko su Sebastianu Tatlotu (ATP 278), kuris antrame mačo sete pasitraukė.

Galutinis rungtynių rezultatas 5:7, 4:1, o visa kova truko 1 valandą ir 34 minutes.

Pirmame sete vyko permaininga kova, o mūsiškis du kartus su geimu pranašumu, tačiau varžovas abu kartus išlygino rezultatą. Blogiausias momentas įvyko prieš pat pratęsimą, kai lietuvis vėl pralaimėjo savo geimą ir setą.

Antroji partija klostėsi geriau, o L. Grigelis lengvai susikūrė dvigubą pranašumą. Tiesa, varžovas iki to patyrė traumą ir nebegalėjo žaisti gero žaidimo.

Už patekimą į kitą etapa žaidėjai gauna 450 € ir 3 taškus. Kitame etape lauks Sumitas Nagalis (ATP 224).