L. Grigelis po Daviso taurės etapo išvyko į Italijos "Challenger" turnyrą - pirmame etape laukia puikiai pažįstamas čekas

Twitter nuotr.
2019-04-07 14:07 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė po pergalingo Daviso taurės etapo išvyko į Italiją, kur ant grunto dangos varžysis Barletos "Challenger" turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 287) pirmame etape susitiks su savo daugkartiniu porininku dvejetų turnyruose Zdeneku Kolaru (ATP 220) iš Čekijos.

Mūsiškis su šiuo tenisininku dažnai žaidžia dvejetų turnyruose ir kartu jie iškovojo ne vieną "Challenger" lygio titulą.

Susitikę tarpusavyje jie taip pat buvo, tačiau tik kartą "Futures" lygio turnyro finale prieš du metus. Susitikimas taip pat vyko ant grunto dangos kaip ir vyks šis turnyras Italijoje.

Iš paskutinių 10 akistatų čekas laimėjo 5, o grunto sezoną pradėjo prieš keletą savaičių.

Mūsiškis grunto sezonui ruošėsi Maroke, kur vyko Daviso taurės etapas, jis spėjo sužaisti du mačus, vieną laimėjo, kitą pralaimėjo. Tiesa jis taip pat žaidė dvejetus, kur irgi patyrė nesėkmę.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 450 € ir 3 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...