L. Grigelis permainingoje kovoje Prancūzijoje palaužė ispaną

Twitter
2019-02-26 13:03 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė turėjo kaip reikiant pasistengti, kad iškovotų pergalę Prancūzijoje vykstančiame Pau "Challenger" turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 284) po trijų setų kovos įveikė ispaną Carlosą Tabernerį (ATP 303) ir pateko į antrą turnyro etapą, kuriame žaidėjai gaus 5 taškus.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-4, 4-6, 6-3, o visas kova truko 1 valandą ir 55 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai atrodė lygus, tačiau setui einant į pabaigą mūsiškis vis labiau spaudė priešininką ir palaužė jo padavimų seriją.

Antrame sete supykęs Ispanijos atstovas gana greitai įgijo pranašumą ir stengėsi atsilaikyti prieš mūsiškio spaudimą, tačiau ilgai to daryti nepavyko ir rezultatas tapo lygus. Visgi po kiek laiko mūsų tautietis suklydo ir atidavė geimą bei setą varžovui.

Lemiamas setas buvo L. Grigelio rankose, kuris susikūrė pranašumą ir laimėjo akistatą. Už patekimą į antrą etapą jam atitenka 5 reitingo taškai ir 660 € čekis. Kitame etape lauks Sebastianas Ofneris (ATP 174), kuris šiame sezone neblizga.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...