L. Grigelis nugalėjo dar vieną priešininką JAV ir pateko į aštuntfinalį

2019-01-09 09:43 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė ir toliau demonstruoja kovingumą bei iškovojo jau antrą pergalę Kolumbo "Challenger" turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 283) antrame etape nugalėjo prancūzą Mathiasą Bourguę (ATP 259) per tris setus ir atsirevanšavo už patirtą pralaimėjimą praeitame sezone.

Galutinis susitikimo rezultatas 3-6, 6-3, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 22 minutes.

Nors pirmą setą mūsiškis pralaimėjo, tačiau jau jame matėsi, kad jis nepasiduos ir kovos iki galo. Antrasis setas toks ir buvo, žymiai kovingesnis ir lietuvis palaužė varžovo padavimo seriją ir laimėjo setą.

Lemiamas setas klostėsi permainingai, nors iš pradžių mūsiškis laimėjo priešininko padavimo seriją, tačiau prancūzas nepasidavė ir išlygino rezultatą, tiesa tik trumpam, nes kitame geime vėl 283-oji raketė išsiveržė į priekį.

Už šią pergalę Laurynas gaus 860 $ ir 7 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Janas Choinskis (ATP 291), o su juo jau teko susitikti prieš du metus "Futures" lygio turnyre.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...