L. Grigelis nepateko į finalą Libane

Antroji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą vienetų turnyre ir nekovos dėl titulo. Libane, kur vyksta ITF serijos „ATCL International Tennis Club“ turnyras. Laurynas Grigelis (ATP 444) po trijų setų kovos nusileido Maroko atstovui Adamui Moundirui (ATP 533).

Galutinis rezultatas 6:0, 6:7, 3:6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 35 minutes.

Mūsiškis tiesiog neįtikėtinai pradėjo akistatą, o pirmą setą laimėjo sausu rezultatu.

Visgi, varžovas nepasidavė ir antrame sete po pratęsimo išlygino bendrą rezultatą, o vėliau trečiame palaužė sutrikusį Lietuvos tenisininką.

L. Grigelis už patekimą į pusfinalį gavo 6 ATP vienetų reitingo taškus.