L. Grigelis įnirtingoje kovoje nusileido austrui

Antroji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą Prancūzijoje. Laurynas Grigelis (ATP 284) po dviejų setų kovos nusileido Sebastianui Ofneriui (ATP 174) Pau "Challenger" turnyre. Tai buvo pirmasis šių žaidėjų susitikimas apskritai.

Galutinis akistatos rezultatas 6-7, 4-6, o korte mūsiškis praleido 1 valandą ir 23 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai kovojo geimas į geimą, o lietuviui ne kartą kilo problemos ant padavimo, bet jis atsilaikęs pasiekė pratęsimą. Visgi pratęsime apmaudžiai teko nusileisti priešininkui.

Antrame sete iš karto pavyko išsiveržti į priekį, tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko, o varžovas seto pabaigoje palaužė lemiamą mūsiškio padavimą.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 1,100 € ir 8 reitingo taškus. O L. Grigelis tenkinsis 5 reitingo taškais.