Kovingą italą sustabdė tik finale - Ch. Garinas iškovojo titulą Vokietijoje

Twitter nuotr.
2019-05-05 19:12 Teniso TV

Kovingas ir lietingas turnyras Vokietijoje baigėsi Čilės tenisininko triumfu. Christianas Garinas (ATP 47) po trijų setų kovos, finale nugalėjo italą Matteo Berrettini (ATP 37), kuris žaidė ne tik antrą finalą iš eilės, bet ir antrą susitikimą šiandien.

Galutinis rezultatas 6-1, 3-6, 7-6, o visa akistata truko 2 valandas ir 11 minučių.

Nors italas turėjo tikrai didelį krūvį tiek praeitą savaitę, tiek šią, tačiau jis sėkmingai pasiekė finalą ir jame kovojo iki pabaigos.

Pirmą setą čilietis laimėjo be didesnio pasipriešinimo, tačiau jau antrame 37-oji raketė gavo antrą kvėpavimą ir sugebėjo išlyginti bendrą rezultatą setais.

Lemiama mačo dalis klostėsi lygiai, nors lemiamu momentu Ch. Garinas pirmavo su pranašumu, tačiau M. Berretini sugebėjo išlyginti rezultatą.

Žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame jau paaiškėjo nugalėtojas.

Už iškovotą titulą čempionas gaus 90,390 $ ir 250 reitingo taškų. Šis titulas jau antrasis šiame sezone 22-ejų metų tenisininko rankose. Finalistui atiteko 48,870 $ ir 150 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...