Ryžtą pademonstravęs Ričardas Berankis susitvarkė su oponentu iš Italijos per du setus

Ričardas Berankis (ATP 141) pirmą etapą įveikė per du setus nugalėdamas vietinį italą Alessandro Bega (ATP 323), kuris vos nepridarė problemų lietuviui. Galutinis mačo rezultatas 2:0 (6-1 7-6(7-3)

Žaidėjas iš Lietuvos mačą pradėjo labai sėkmingai ir pirmame sete nesulaukė jokio didesnio pasipriešinimo. Visgi antrasis setas nesiklostė taip gerai, kaip norėjosi Ričardui Berankiui, jis niekaip negalėjo laimėti varžovo padavimo, o galu gale pralošė ir savo. Vienu momentu rezultatas buvo 2-5 italo naudai, tačiau susikaupęs lietuvis pademonstravo puiku žaidimą ir išlygino rezultatą, o vėliau per pratęsimą laimėjo mačą.

Mačas truko 1 valandą ir 24 minutes per kurias antroji Lietuvos raketė atliko 7 neliečiamus padavimus ir suklydo du kartus, taip pat susikūrė 9 progas laimėti varžovo padavimą.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gaus po 6 taškus ir 730 €. Kitame etape Ričardo Berankio lauks Christopher Heyman (ATP 351) arba Andreas Arnaboldi (ATP 225).