Ryžtą pademonstravęs Ričardas Berankis susitvarkė su oponentu iš Italijos per du setus

2017-11-20 18:20 Teniso TV

Ričardas Berankis (ATP 141) pirmą etapą įveikė per du setus nugalėdamas vietinį italą Alessandro Bega (ATP 323), kuris vos nepridarė problemų lietuviui. Galutinis mačo rezultatas 2:0 (6-1 7-6(7-3)

Žaidėjas iš Lietuvos mačą pradėjo labai sėkmingai ir pirmame sete nesulaukė jokio didesnio pasipriešinimo. Visgi antrasis setas nesiklostė taip gerai, kaip norėjosi Ričardui Berankiui, jis niekaip negalėjo laimėti varžovo padavimo, o galu gale pralošė ir savo. Vienu momentu rezultatas buvo 2-5 italo naudai, tačiau susikaupęs lietuvis pademonstravo puiku žaidimą ir išlygino rezultatą, o vėliau per pratęsimą laimėjo mačą.

Mačas truko 1 valandą ir 24 minutes per kurias antroji Lietuvos raketė atliko 7 neliečiamus padavimus ir suklydo du kartus, taip pat susikūrė 9 progas laimėti varžovo padavimą.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas gaus po 6 taškus ir 730 €. Kitame etape Ričardo Berankio lauks Christopher Heyman (ATP 351) arba Andreas Arnaboldi (ATP 225).

Įrašas :


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...