Žingsnis iki finalo: Ričardas Berankis lengvai įveikė ketvirtfinalio barjerą

Šiandien vykusiame ATP „Moscow“ ketvirtfinalio etape, lietuvis per du setus įveikė Kazachstano atstovą Aleksandrą Bubliką (ATP 107). Mačas truko vos 59 minutes, o galutinis rezultatas 7-5 6-1.

Tai buvo pirmoji žaidėjų akistatą, kurioje vėl nefavoritu laikytis Ričardas Berankis gana lengvai susistvarkė su jaunuoju žaidėju. Patirtis buvo lietuvio pusėje ir tas aiškiai matėsi korte. Pirmasis setas klostėsi gana lygiai, tačiau jo pabaigoje rezultatui esant 5-5 kazakstanietis pralaimėjo savo padavimą, o pirmoji Lietuvos raketė sėkmingai padavė ant seto. Antrame sete Aleksas Bublikas tiesiog nesusitvarkė su savimi ir priėmė tikrai ne geriausius sprendimus.

Per beveik valandą trukusi mačą lietuvis užtikrintai žaidė ant savo padavimo, o varžovui suteikė tik vieną galimybę laimėti jo padavimą, kurią išsaugojo. Ričardas Berankis taip pat susikūrė penkias progas laimėti varžovo padavimą, o ant varžovo antro padavimo laimėjo 13 taškų iš 20 galimų.

Už patekimą į pusfinalį lietuvis gaus 44,640 $ ir 90 reitingo taškų. Sekančiame etape jau laukia Adrianas Mannarino (ATP 29).

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts