Košmariškas sezonas tęsiasi: Stanislas Wawrinka krito pirmame etape

Po traumų niekaip neatsigaunantis Šveicarijos tenisininkas turnyrą JAV pradėjo pralaimėjimu vietiniam žaidėjui. Stanas Wawrinka (ATP 198) nusileido Donaldui Youngui (ATP 234) trijų setų kovoje, o galutinis rezultatas 6-4, 6-7, 7-6. Šiam mačui prireikė net 36 geimų.

Visa akistata truko 2 valandas ir 23 minutes.

Šveicaras mačą pradėjo nuo savo padavimo pralaimėjimo, o pirmasis setas taip ir pasibaigė su vieno geimo pranašumu be didesnių pasikeitimų. Antrame sete žaidėjai ir toliau pakankamai lengvai laimėjo savo padavimus ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame po permainingos kovos triumfavo 198-oji raketė ir išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiamas setas klostės beveik identiškai antrajam, abu žaidėjai stabiliai laimėjo savo padavimus tik septintame seto geime Stanas pagaliau šiame mače susikūrė dvi progas laimėti varžovo padavimą, tačiau progų neišnaudojo. Po keleto geimų žaidėjai žaidė jau antrą mačo pratęsimą, kuriame be didesnio pasipriešinimo pergalę pasiekė 234-oji raketė.

Tai buvo jau penktasis tarpusavio mačas ir antroji Donaldo Youngo pergalė. Priminsime, kad tenisininkas iš JAV šiame turnyre įveikė kvalifikacijos etapą, o šveicaras žaidė pirmą mačą nuo Vimbldono turnyro.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 13,200 $ ir 20 reitingo taškų.