Kiki Bertens nugalėjo pirmąją pasaulio raketę ir triumfavo Sinsinatyje

2018-08-20 09:20 Teniso TV

Moterų turnyre Sinsinatyje karjeros pergalę iškovojo Kiki Bertens (WTA 13), kuri kartu pasiekė didžiausią pasiekimą per savo metus tenise. Olandijos atstovė turnyro finale nugalėjo pirmą pasaulio raketę Simona Halep (WTA 1) ir pasipuošė kol kas geriausiu titulu karjeroje, kurio vertė 900 reitingo taškų. Ji pergalę pasiekė rezultatu 2-6, 7-6, 6-2.

Iš viso moterų finalas truko 2 valandas ir 9 minutes.

Olandė sugebėjo nutraukti priešininkės pergalių seriją, ji buvo iškovojusi 9 pergales iš eilės ir siekė antro titulo per dvi savaites. Šiame mače visus labiausiai nustebino rezultatas, po pirmo seto, kurį lengvai laimėjo rumunė visi galvojo, kad nugalėtoja aiški.

Visgi antrame sete 13-oji raketė įgijo pranašumą ir, tai buvo ženklas, kad kova nesibaigė. Simona spėjo išlyginti rezultatą ir setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame ji net turėjo mačbolą, tačiau jo išnaudoti nepavyko ir seto pabaigą geriau sužaidė turnyro nugalėtoja.

Lemiamas setas jau klostėsi pagal Kiki Bertens ritmą, ji diktavo sąlygas, o išvargusi Rumunijos tenisininkė neberado jėgų kovai.

Už pergalę šiame turnyre jai atiteks 530,000 $ ir 900 reitingo taškai.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...