35 pralaimėjimai: kas sugebėjo nuliūdinti Rafaelį Nadalį ant molio dangos?

2018-05-01 13:41 Teniso TV

Dabartinė pirmoji pasaulio raketė per savo karjerą jau sužaidė 436 mačus ant molio dangos ir iš jų laimėjo 401 mačą. Kas tie 35 žaidėjai, kurie sugebėjo nukauti ispaną ant jo mėgstamiausios dangos?

Iš tiesų 35 žaidėjų nėra, tik vienetams pavyko įveikti grunto karalių, o pagrindinis priešinininkas visuomet buvo Novakas Džokovičius, kuris sugebėjo įveikti Rafaelį net 7 kartus. Serbas pergalę šventė tokiuose turnyruose kaip Roland Garros, Madrido, Romos ir Monte Karlo Masters.

Argentinos žaidėjas Gastonas Gaudio įveikė Rafą tris kartus.

Fabio Fogninis, Dominic Thiemas, Rogeris Federeris, Davidas Ferreras and Andy Murray turi po dvi pergales.

Tuomet 15 žaidėjų Stanas Wawrinka, Robinas Soderlingas, Pablo Cuevas, Carlosas Moya, Fernando Gonzalezas, Fernando Verdasco, Guillermo Coria, Horacio Zeballos, Igor Andreev, Juanas Carlosas Ferrero, Nicolas Almagro, Olivier Rochus, Olivier Mutis, Nicolas Lapentti, Alex Corretja tik po kartą įveikė Ispanijos tenisininką.

Reikia nepamiršti, kad pirmoji pasaulio raketė ne visuomet buvo geriausias pasaulio žaidėjas, o jaunystėje jam tikrai trūko patirties. Šiuo metu Rafaeliui Nadaliui prilygti negali niekas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...