Kas slypi po Meksikos turnyro nugalėtojo šukuosena?

2018-08-09 12:01 Teniso TV

Vos prieš keletą dienų vykęs Los Cabos ATP250 turnyras pateikė ne vieną staigmeną, o ypatingai finale, kad italas Fabio Fognini (ATP 14) lengvai nugalėjo geriausią Argentinos teniso žaidėją Juaną Martiną del Potro (ATP 4). Finale italas pasiekė pergalę per du setus 6-4, 6-2, tačiau ne tik rezultatas visus nustebino, bet ir nugalėtojo šukuosena.

Skandalingasis žaidėjas visą turnyrą visus stebino savo šukuosena ir tikrai ne vienam kilo klausimas kodėl?

Iš tiesų kaip ir dažnai būna, po viskuo slepiasi lažybos. Po pergalės prieš japoną Meksikoje Fabio atsakė į visus klausimus. 'Aš pralaimėjau lažybas, tačiau, tai man neša sėkmę. Aš šianakt pakalbėsiu su savo komanda, kad galėčiau kaip nors pakeisti šukuoseną, tačiau išlaikyti garbės žodį dėl lažybų'.

Visgi daugiau detalių jis neatskleidė.

Visgi italas nerado bendros kalbos su komanda ir iki turnyro pabaigos žaidė su šia šukuosena. Įdomu tai, kad iš tiesų šukuosena atnešė jam sėkmę ir tenisininkas iškovojo titulą šiame turnyre, nors tikrai nebuvo laikomas favoritu finale.

fabio--
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...