Kas laukia teniso pasaulio po dviejų metų? Dominiko Thiemo versija, kurioje R. Federerio vietą užima A. Murray

2018-08-09 14:00 Teniso TV

Visi nekantriai jau laukia 2020 metų olimpinių žaidynių Tokijuje, kuriuose bus ir visų mėgstamas lauko tenisas. Belaukiant šių žaidynių kyla ir klausimai ar išvysime Japonijoje Rogerį Federerį? Jei ne, ar pamatysime bent Rafaelį Nadalį?

Tokių minčių turi ir Dominikas Thiemas (ATP 8), kuris kaip ir kiti mano, kad šios olimpinės žaidynės paskutinis šansas išvysti šveicarą ir ispaną.

Taigi kas įvyks per ateinančius du metus? Į šį klausimą pamėgino atsakyti austras. "Federeris pirmas pasaulyje? 2020 metais? Aš taip nemanau. Jam jau bus 39-eri metai, o tuo metu tope karaliaus Nikas Kyrgiosas ir Aleksanderis Zverevas. Murray, Džokovičus, Nadalis tuo metu bus 33-34 metų amžiaus jie vis dar bus ten pat" savo mintis dėstė geriausias Austrijos tenisininkas.

Pats Rogeris Federeris nežino kas bus toliau, kaip praeitais metais savo interviu jis sakė, kad žiūri vienus metus į priekį ir į vieną Vimbldono turnyrą.

WTA pasaulyje tik Venus Williams turi užsibrėžusi tikslą patekti į Olimpiadą Japonijoje, tuo metu jai bus jau 40 metų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...