Karolinos Wozniacki ir Simonos Halep niekas negali sustabdyti, abi tenisininkės lengvai pateko į ketvirtfinalį

2018-02-15 19:58 Teniso TV

Dohoje vykstančiame moterų WTA turnyre pirmoji pasaulio raketė Karolina Wozniacki ir antroji pasaulio raketė Simona Halep skinasi kelią į dar vieną finalą. Kaip jau rašėme anksčiau šių dviejų žaidėjų akistata įmanoma tik finale, o abiejų šansai patekti į finalą labai tikėtini.

Danė dėl patekimo į ketvirtfinalį kovojo su rumune Monika Niculescu (WTA 92). Po pusantros valandos atkaklios kovos Karolina Wozniacki šventė pergalę rezultatu 7-5 6-1. Pirmasis setas buvo labai permainingas ir abi tenisininkės keitėsi padavimais, visgi seto gale pirmoji pasaulio raketė įrodė pranašumą. Antrasis setas susiklostė žymiai lengviau ir truko žymiai trumpiau.

Simona Halep savo mače lengvai įveikė latvę Anastasiją Sevastovą (WTA 15). Šių dviejų žaidėjų akistata truko vos valandą ir šešias minutes, o galutinis rezultatas 6-4 6-3. Per du setus netruko ir įspūdingų taškų bei apsikeitimų padavimais, bet visus kartus iš sunkių padėčių rumunė išlipo sausa.

Abi žaidėjos kol kas uždirbo 168,125$ ir 190 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...