Karolina Wozniacki geriausia šių metų žaidėja?

Danė Karolina Wozniacki (WTA 6) Singapūre vykstančiame galutiniame metų turnyre įveikė savo priešininkes, tarp kurių finale buvo pati Venus Williams (WTA 5) ir tapo turnyro nugalėtoja.

Finalo dvikovoje danė susitiko su pačia Venus Williams, kuri šį turnyrą buvo laimėjusi prieš devynerius metus. Finalo mačas buvo tikrai kupinas energijos, tačiau Karolina Wozniacki įveikė amerikietę ir triumfavo rezultatu 6-4 6-4.

Šį sezoną Karolina Wozniacki pradėjo būdama 19 reitingo vietoje, tačiau sėkmingas sezonas jai leido patekti į galutinį metų turnyrą. Venus Williams sezoną pradėjo būdama 17.

Iki šio mačo abi žaidėjos buvo susitikusios 7 kartus ir visus kartus amerikietė palikdavo kortą kaip nugalėtoja.