Karjeros saulėlydis - D. Ferrero laukia paskutinis sezonas

2018-12-17 18:06 Teniso TV

Ispanų tenisininkas Davidas Ferreras (ATP 126) šiuo metu gyvena paskutinėmis akimirkomis profesionaliame tenise. 36-erių sportininkui ateinantis sezonas bus paskutinis. Sudalyvavęs suplanuotuose turnyruose jis nebekonkuruos su jau gerai pažįstamais bei draugais tapusiais ATP reitingo atstovais.

Per beveik dvidešimtmetį trukusios profesionalo karjeros D. Ferreras buvo pakilęs net iki 3 reitingo vietos bei ilgus metus laikėsi pirmojo dešimtuko riboje. Rafaelis Nadalis, ne tik konkurentas, bet ir Ispanijos komandos Deviso taurėje komandos draugas, apie šį unikalų žaidėją atsiliepia tik teigiamai. Gerų žodžių jam negaili ir R. Federeris bei J. M. Del Potro.

Pirmasis sezono turnyras, kuriame žais D. Ferreras, bus sausį Oklande vykstančios pirmenybės. Čia Ferreras grįžta jau keturioliktąjį kartą, o šį titulą buvo iškovojęs keturis kartus. Kadangi tai bus paskutinis žaidėjo pasirodymas Oklande, organizatoriai žada ypatingą išlydėjimą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...