Karjeros pabaiga: Roberta Vinci su visais atsisveikino Romoje

Viena iš geriausių Italijos tenisininkių ir buvusi 7-oji pasaulio raketė tarė sudie tenisui. Dar praeitų metų pabaigoje žaidėja pranešė, kad karjerą ji baigs šių metų pavasari ir tikriausiai, tai bus turnyras Romoje.

Roberta Vinci (WTA 191) šiais metais dalyvavo savo mylimiausiuose turnyruose, ypač tuose kur triumfavo, ją išvydome ir Sankt. Peterburgo mieste, kur ji nugalėjo 2016 metais.

Italijos atstovė turi ne vieną pergalę prieš aukščiausio lygio žaidėjas. Ypatingai žiūrovai turėtų prisiminti 2015 metų "Us Open" turnyrą, kur pusfinalio etape Roberta Vinci įveikė Sereną Williams.

Nors vienetuose nepavyko iškovoti didžiojo kirčio titulo, tačiau dvejetų turnyruose italė gali pasigirti ne vienu didžiojo kirčio titulu. Buvusi pirmoji dvejetų raketė per savo karjerą nuveikė tikrai daug.

Savo paskutiniame mače Roberta Vinci nusileido Aleksandrai Krunič (WTA 46), jų akistata truko tris setus, o galutinis rezultatas 2-6, 6-0, 6-3.

Atsisveikinimas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts