Karjerą norėjusi pabaigti Svetlana Kuznetsova triumfavo Vašingtone

Buvusi antroji pasaulio raketė ir ne vieną titulą turinti Rusijos teniso žaidėja po nesėkmingo periodo sugrįžo su trenksmu. Svetlana Kuznetsova (WTA 128) Vašingtone vykstančiame kietosios dangos turnyre pasirodė įspūdingai gerai ir atidavė tik vieną setą per visus mačus. Finale rusei teko nelengvas išbandymas prieš jaunąją Kroatijos žvaigždę Dona Vekič (WTA 44).

Po trijų setų finale ir keturių išsaugotų mačtebolų, rezultatu 4-6, 7-6, 6-2 turnyro nugalėtoja tapo 128-oji raketė.

Iš viso finalas truko net 2 valandas ir 33 minutes.

Jau nuo pirmo seto virė atkakli kova, o tenisininkės apsikeitė padavimais, tačiau seto pabaigoje sėkmingiau sužaidė kroatė. Antrame sete abi žaidėjos nukeliavo iki pratęsimo, tiesa dar iki jo 44-oji raketė jau turėjo dvi progas užbaigti akistatą anksčiau. Taip pat dar dvi progos buvo ir pratęsime, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir žaidėjos buvo priverstos žaisti trečią setą.

Lemiamas setas geriau susiklostė daugiau patirties turinčiai Svetlanai Kuznetsovai, kuri antrą kartą triumfuoja šiame turnyre.

Nugalėtojai atiteko 43,000 $ ir 280 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts