K. Pliškova neleido N. Osakai triumfuoti namuose ir iškovojo antrą sezono titulą

Japonijoje vykusiame WTA turnyre triumfavo Čekijos teniso žvaigždė Karolina Pliškova (WTA 8), kuri finale nugalėjo namų žaidėją Noamį Osaką (WTA 7). Japonijos turnyro finale visi tikėjosi išvysti triumfuojančia šių metų "US Open" čempionę, tačiau patyrusi čekė neleido jai to padaryti ir iškovojo pergalę 6-4, 6-4.

Visas finalas truko vos 1 valandą ir 4 minutes.

Didelės kovos ir aršios kovos žiūrovai neišvydo kaip ir WTA būdingo žaidimo keičiantis padavimais. Abi žaidėjos stabiliai atliko padavimą ir gana užtikrintai laimėjo savo padavimus, tiesa abejuose setuose Karolinai pavyko palaužti varžovės padavimą ir įgyti pranašumą.

Už iškovotą titulą Tokijuje K. Pliškovai atiteko 137,125 $ ir 470 reitingo taškų, o finalistė N. Osaka gavo 73,063 $ ir 305 reitingo taškus.