K. Nišikoris neturėjo problemų prieš jaunąjį kanadietį, D. Medvedevas užtikrintai pateko į ketvirtfinalį

Twitter nuotr.
2019-04-25 14:18 Teniso TV

Barcelonoje vykstančiame ATP500 grunto turnyre jau paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalių dalyviai. Kei Nišikoris (ATP 7) be didesnio vargo nugalėjo dar vieną jauną žaidėją ir pateko į kitą etapą. Jis po dviejų setų kovos nugalėjo Feliksą Aliassime (ATP 31) rezultatu 6-1, 6-3, o jų susitikimas truko 1 valandą ir 24 minutes.

Jau pirmame sete matėsi visiškas japono pranašumas, kuris dominavo korte ir neleido varžovui atsikvėpti. Toks spaudimas davė vaisių ir pirmoji mačo dalis buvo laimėta beveik sausu rezultatu.

Visgi antrame sete taip lengva nebuvo ir teko pakovoti jaunatvišką kovingumą. Tiesa kanadiečio klaidos nulėmė mačo eigą, kurios jam sutrukdė stipriau priešintis.

Kitame susitikime rusas Danila Medvedevas (ATP 14) nesunkiai nugalėjo amerikietį Mackenzię McDonaldą (ATP 61) rezultatu 6-3, 6-2.

Korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 20 minučių.

Nors susitikimą geriau pradėjo amerikietis, kuris laimėjo ruso pirmą padavimų seriją, tačiau gana greitai viskas apsivertė aukštyn kojomis ir jau pirmavo 14-oji reitingo raketė su pranašumu.

Antro seto pradžioje žaidėjai apsikeitė savo geimais, tačiau netrukus rusas vėl spaudė varžovą ir dvigubu pranašumu pirmavo. 61-oji raketė priešintis nepajėgė ir baigė pasirodymą turnyre.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 67,000 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape D. Medvedevo gali laukti G. Dimitrovas, o K. Nišikorio veikiausiai Christianas Garinas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...