K. Nišikoris nepraranda vilčių patekti į Londoną, A. Zverevas vėl demonstruoja galingą tenisą (VIDEO)

Paryžiaus "Masters" turnyre sprendžiasi paskutinio bilieto klausimas į Londono ATP finalą, o prie viso to prisidėjo ir oficialus J.M. Del Potro pareiškimas, kad jis nedalyvaus paskutiniame metų turnyre. Aštuntfinalo etape pergalę pasiekė ir Kei Nišikoris (ATP 11), kuris vis dar turi vilčių patekti į TOP8 traukinį.

Jis po dviejų setų kovos 6-4, 6-4 nugalėjo PAR tenisininką Keviną Andersoną (ATP 6), kuris jau užsitikrinęs vietą finaliniame turnyre.

Žaidėjai korte praleido 1 valandą ir 21 minutę per kurią 6-oji raketė spėjo atlikti 12 padavimų be atsako, tačiau jie nepadėjo apsaugoti savo geimų. Japonas kiekviename sete po kartą palaužė varžovo padavimo seriją ir taip triumfavo šiame mače.

Kitame etape japonas susitiks su R. Federeriu (ATP 3).

Kitoje akistatoje Aleksanderis Zverevas (ATP 5) taip pat neturėjo problemų ir lengvai įveikė Diego Švarcmaną (ATP 19) iš Argentinos. Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 6-2, o korte dalyviai praleido 1 valandą ir 22 minutes.

Visame mače aukštaūgis iš Vokietijos demonstravo solidų tenisą, o varžovas tiesiog nedemonstravo pakankamo lygio teniso, kad galėtų priešintis.

Kitame etape vokietis susitiks su Karenu Chačanovu (ATP 18).

Visi žaidėjai patekę į ketvirtfinalį gaus 122,160 € ir 180 reitingo taškų.