K. Andersonas sutriuškino K. Nišikori Londone ir tapo grupės lyderiu (VIDEO)

Londone vykstančiame "NittoFinals" turnyro B grupėje buvo sužaisti antrieji mačai po kurių visišku grupės lyderiu tapo PAR tenisininkas. Kevinas Andersonas (ATP 6) tiesiog sutriuškino priešininką iš Japonijos Kei Nišikorį (ATP 9) ir beveik užsitikrino vietą kitame etape.

Galutinis akistatos rezultatas 6-0, 6-1, o visa kova truko 1 valandą ir 6 minutes.

Jau pirmame sete 6-oji raketė atrodė tiesiog žvėriškai gerai, o japonas visiškai nebuvo pasiruošęs tokiam žaidimui. Net tris kartus 9-oji raketė pralaimėjo savo padavimo seriją ir sausu rezultatu pralaimėjo pirmą setą.

Antrame sete situacija nesikeitė PAR teniso žaidėjas ir toliau atrodė stabilus bei galingas, o jo padavimai buvo neįkandami priešininkui, kuris nei karto nesusikūrė galimybės laimėti varžovo padavimo.

Po šios pergalės Kevinas jau bus užsitikrinęs daugiau nei 400 tūkstančių dolerių prizą. Dabar jam užtenka laimėti vieną setą prieš R. Federerį ir jis tikrai pateks į sekantį etapą.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts