Justina Mikulskytė puikiai pasirodė Belgijos turnyre ir pasiekė ketvirtfinalį

2018-07-13 08:49 Teniso TV

Kol kas reitingo neturinti lietuvė Justina Mikulskytė pademonstravo puikų tenisą Belgijoje vykusiame ITF „Knokke“ turnyre ant grunto dangos. Mūsiškė įveikė kvalifikacijos etapą, kuriame nugalėjo tris priešininkes ir užsitikrino vietą pagrindiniame etape.

Pirmame pagrindinio turnyro etape ji nugalėjo Maltos atstovę Helenę Pellicano (WTA 883) per tris setus 5-7, 6-1, 6-0. Nors pirmą setą ji ir pralaimėjo, tačiau kitus du ji visiškai lengvai ir net su "riestainiu" laimėjo.

Kitame etape jai teko susitikti su taip pat reitingo neturinčia tenisininkę iš Vokietijos Marie Voracek. Šį kartą pergalę Justina pasiekė per du setus 7-6, 6-1 ir pirmą kartą karjeroje pateko į ketvirtfinalio etapą ITF turnyre.

Ketvirtfinalio etape reikalai klostėsi prasčiau, ji susitiko su aukščiausią reitingą turinčia tenisininke šiame turnyre Maryna Černyšova (WTA 448). Tenisininkės sužaidė du setus po kurių Lietuvos atstovė pralaimėjo 3-6, 3-6. Ukrainietė net penkis kartus laimėjo mūšiškės padavimus, tačiau lietuvaitė irgi nenusileido ir laimėjo 2 priešininkės padavimus.

Visa ketvirtfinalio kova truko 1 valandą ir 17 minučių.

Nors Justina ir pateko į ketvirtfinalį, tačiau šiame turnyre ji uždirbo tik du taškus. Šio turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkstančių JAV dolerių. Visgi pasiektos penkios pergalės ITF turi būti puiki pradžia grįžus iš NCAA teniso lygos.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...