Jurgenas Zoppas ir Ernestas Gulbis pergalėmis pradėjo „Roland Garros“ kvalifikaciją

Estijos ir Latvijos teniso žaidėjai bando patekti į pagrindinį Prancūzijos didžiojo kirčio etapą, kuriame jie varžytusi su geriausiais pasaulio žaidėjais. Pirmas žingsnis jau žengtas ir abu žaidėjai įveikė pirmą atrankos etapą.

Estas Jurgenas Zoppas (ATP 138) pirmoje kovoje įveikė Hugo Gastoną (ATP 1164) iš Prancūzijos, kuriam vos 17 metų. Tenisininkai turėjo žaisti tris setus, o galutinis rezultatas 5-7, 6-4, 6-2.

Jaunasis talentas priešinosi kaip įmanydamas, tačiau patyręs estas rado kelią į pergalę. Priminsime, kad Estijos tik 3 kartus buvo patekęs į pagrindinį šio turnyro etapą.

Latvijos teniso žvaigždė ir buvusi 10-oji pasaulio raketė Ernestas Gulbis (ATP 162) pirmame kvalifikacijos mače nugalėjo taip pat vietinį žaidėją Stephane Robertą (ATP 170). Latviui prireikė dviejų setų, kad patektų į kitą etapą, jis laimėjo 7-5, 6-4.

2014 metais dabartinė 162-oji raketė pasiekė pusfinalio etapą šiame turnyre, tai didžiausias jo karjeros pasiekimas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts