Juodasis turnyro arkliukas D. Lajovičius įveikė N. Džokovičiaus skriaudiką ir pateko į "Masters" finalą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-04-20 16:14 Teniso TV

Neįtikėtinas šių metų Monte Karlo "Masters" turnyras ir toliau nepaliauja stebinti, o pusfinalio etape įvyko dar viena staigmena. Dušanas Lavojičius (ATP 48) pranoko dar vieną žymiai aukščiau reitinge esantį žaidėją ir pirmą kartą karjeroje pateko į tokio lygio turnyro finalą. Jis pusfinalio etape pranoko Danilą Medvedevą (ATP 14), kuris dar ketvirtfinalyje nugalėjo patį Novaką Džokovičių (ATP 1).

Galutinis pusfinalio rezultatas 7-5, 6-1, o susitikimas truko 1 valandą ir 35 minutes.

Dar pirmame sete rusas pirmavo rezultatu 5-1, tačiau neišlaikė dvigubo geimų pranašumo ir leido varžovui laimėti 6 padavimų serijas iš eilės ir triumfuoti sete.

Antrame sete sutrikęs ir motyvatiškai palūžęs D. Medvedevas neberado būdo kaip priešintis ir leido serbui nesunkiai laimėti ir antrą mačo dalį bei susitikimą.

Paskutinį kartą neskirstyta raketė Monte Karlo finale buvo 2003 metais, o 2001 metais į finalą prasimušė 53-oji raketė Arazi Hichamas.

Dar vieną staigmeną pateikęs D. Lajovičius už patekimą į finalą gaus 484,950 € ir 600 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...