Juanas Martin del Potro po penkių metų vėl pateko į ketvirtfinalį, Marinas Čiličius sunkioje kovoje įveikė Fabio Fogninį

Į ketvirtfinalį pateko du aukštaūgiai tenisininkai argentinietis Juanas Martinas del Potro (ATP 6) ir kroatas Marinas Čiličius (ATP 4). Argentinos atstovas savo kovoje įveikė amerikietį Džoną Isnerį (ATP 10) per tris setus 6-4, 6-4, 6-4. Nors JAV tenisininkas pasižymi puikiu padavimu, tačiau, tai nesukliudė laimėti jo padavimo 3 kartus ir užbaigti mačą per 2 valandas ir 1 minutę.

Marinas Čiličius savo kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį nugalėjo niekaip pasiduoti nenorėjusį Fabio Fogninį (ATP 18). Žaidėjams prireikė net penkių setų, kad išsiaiškintų nugalėtoją, o galutinis mačo rezultatas 6-4, 6-1, 3-6, 6-7, 6-3.

Iš viso tenisininkai teniso korte praleido 3 valandas ir 41 minutę.

Nors pirmuosius du setus gana lengvai laimėjo kroatas, tačiau Italijos tenisininkas nutarė lengvai pergalės neatiduoti ir sugebėjo išlyginti rezultą setais 2-2.

Dabar mačų nugalėtojai susitiks tarpusavyje, tai bus 13 jų susitikimas. 4-oji raketė tik kartą buvo ketvirtfinalio etape ir, tai yra geriausias jo pasiekimas.

Už patekimą į šį etapą žaidėjai užsitikrino 380,000 € ir 360 reitigno taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts