Johnas McEnroe atsisakė žaisti su Serena Williams už milijoną dolerių

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir vienas iš garsiausių praeito amžiaus teniso žaidėjų Džonas McEnroe nežais mačo su Serena arba Venus Williams. Iš kur kilo tokia situacija ir kas pasiūlė net milijono vertės čekį už šį mačą?

Šiek tiek anksčiau kilo nemažas ginčas dėl kai kurių teniso pasaulio atstovų pasisakymų apie moteris. Amerikietis Džonas McEnroe taip pat pasisakė šia tema, jis paminėjo, kad Serena Williams vyrų tenise negalėtų nieko laimėti, o geriausiu atveju būtu 700-oje reitingo vietoje.

Toks pasisakymas sulaukė daug ažiotažo, o pats buvęs teniso žaidėjas priekaištų, kad pasakė tokius žodžius. Pati Serena Williams buvo sureagavus į tokius savo tautiečio žodžius ir labai nusiminė dėl jo pasakymo.

Visgi verta paminėti, kad sesės Williams iš tiesų jau žaidė vieną mačą prieš 203 ATP reitingo raketę ir kaip tituluotas amerikietis minėjo, jos nieko negalėjo padaryti.

Milijonas dolerių? JAV prezidentas Donaldas Trumpas dar prieš tampant prezidentu pažadėjo Džonui McEnroe milijoną dolerių jei jis išdrįs žengti į kortą prieš Sereną arba Venus Williams.

59-erių metų buvęs tenisininkas atsisakė dalyvauti tokioje kovoje. Nors savo profesionalo karjerą jau seniai pabaigęs žaidėjas, jis pridūrė, kad vis tiek būtų 500 reitingo vietoje WTA, o gal ir aukščiau.

Savo jaunystėje šis tenisininkas taip pat pasižymėjo skambiais pasisakymais ir nevaldomu elgesiu korte.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts