J. Tsonga ir R. Bautista Agutas dėl ketvirtfinalio etapo Lijone turėjo pakovoti (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-23 08:09 Teniso TV

Prancūzijoje vykstantis ATP250 turnyras, Lijone mieste artėja prie galutinių etapų, o į ketvirtfinalį pateko daugelis žinomų dalyvių. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 85) po trijų setų kovos palaužė kanadietį Styveną Diezą (ATP 262) rezultatu 3-6, 7-6, 6-3.

Jų susitikimas truko 2 valandas ir 45 minutes.

Pirmą setą žymiai geriau sužaidė Kanados atstovas, kuris nesulaukė pasipriešinimo ir du kartus palaužė prancūzo padavimų seriją.

Antrame sete vyko atkaklesnė kova, kurioje 85-oji raketė buvo kur kas atkaklesnė, o seto pabaigoje netgi pirmavo, tačiau išlaikyti pranašumo nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Tik jame pavyko laimėti antrą mačo dalį ir teko žaisti lemiamą partiją.

Joje jau pirmavo vietinis žaidėjas, kuris gana užtikrintai užbaigė akistatą.

Ispanas Roberto Bautista Agutas (ATP 21), kuris laikomas vienas iš turnyro favoritų irgi turėjo pakovoti dėl vietos kitame etape. Jis po trijų setų kovos 4-6, 6-4, 6-3 nugalėjo prancūzą Corentiną Moutetą (ATP 117).

Korte dalyviai praleido 2 valandas ir 22 minutes.

Visas susitikimas buvo permainingas ir žaidėjai dažnai keitėsi padavimų serijomis. Pirmame sete užtikrinčiau sužaidė prancūzas ir tai leido jam laimėti pirmą partiją. Antrame sete po apsikeitimo geimais bendrą rezultatą išlygino Ispanijos atstovas.

Galutinė partija taip pat buvo kovinga, tačiau patirties daugiau turintis dalyvis iškovojo pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 15,335 € ir 45 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...