Ji pasakė taip: turnyre Kinijoje žaidėjas pasipiršo savo merginai

2018-09-25 08:44 Teniso TV

Vienas iš Kinijos šalies tenisininku turnyro metu sugalvojo pasipiršti savo mylimai. Yecong He, kuris šiuo metu yra 813 reitingo vietoje per visą savo gyvenimą daug nekeliavo po visą pasaulį ir dažniausiai žaisdavo vietinius turnyrus. Nors žaidėjas tikrai nėra populiarus ar žinomas, antrame atrankos etape jis nutarė išnaudoti progą, kuri gal daugiau nepasitaikys.

Tiesa nors antrame etape jis pralaimėjo, tačiau jis iškovojo didžiausią gyvenimo pergalę. Priklaupęs ant kelio, jis pasipiršo savo panelei ir išgirdo teigiamą atsakymą taip.

“Aš pasiruošiau šiam žingsniui dar prieš kelionę, bet aš niekam apie tai nesakiau, nenorėjau spuasti ir pats savęs" kalbėjo 24-erių metų sportininkas.

“Aš labai dėkingas, kad ji palaiko mane visada ir neprašo nieko mainais. Ji taip pat buvo sportininkė, o dabar dirba treneriu, tad ji negali visada keliauti su manimi, tad ši proga buvo išskirtinė"

veseila-1
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...