Jaunasis serbas neišnaudojo progų ir krito finale prieš italą

Italijoje vykęs ATP250 Antalijos žolės dangos turnyras baigėsi italo žaidėjo triumfu. Lorenzo Sonego (ATP 75) finale pranoko jaunąjį serbą Miomirą Kecmanovičių (ATP 82) ir iškovojo pirmą karjeros titulą, nors buvo arti pralaimėjimo.

Jis finale triumfavo rezultatu 6-7, 7-6, 6-1, o visas susitikimas truko net 2 valandas ir 49 minutes.

Pirmame sete serbui ne kartą kilo grėsmė pralaimėti savo padavimų seriją, tačiau jis sugebėjo atsilaikyti ir pratęsime žaidė sėkmingiau, kas leido laimėti pirmą partiją. Antrame sete situacija klostėsi panašiai, tačiau 19-metis laikėsi jau geriau ir pats turėjo progą užbaigti visą susitikimą, tačiau jos neįšnaudojo.

Vėliau partijos pratęsime abu žaidėjai padarė klaidų, tačiau savo antru šansu geriau pasinaudojo italas.

Lemiame finalo sete puikiai žaidė L. Sonego, kuris du kartus palaužė priešininko geimą ir triumfavo susitikime.

Už iškovotą titulą jis gaus 76,840 € ir 250 reitingo taškų.