Jaunasis kanadietis pranoko gruziną ir kausis Lijono turnyro finale

Twitter nuotr.
2019-05-25 08:00 Teniso TV

18-metis tenisininkas iš Kanados ir toliau stebina savo pasiekimais bei geru žaidimu. Feliksas Aliassime (ATP 28) pusfinalio etape, po trijų setų kovos, pranoko Gruzijos atstovą Nikolą Basilašvili (ATP 18) nors pirmą setą pralaimėjo.

Jaunasis talentas susitikimą pradėjo tikrai prastai, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 2:6, 7:6, 6:4. Visa kova truko 2 valandas ir 15 minučių.

Pirmoji mačo dalis visiškai priklausė Gruzijos atstovui, kuris daugeliu atžvilgiu lengvai pranoko varžovą. Tiesa antrame sete N. Basilašviliui nepavyko pakartoti pirmo seto sėkmės, o ir 18-oji raketė žaidė kur kas geriau. Partijai prireikė pratęsimo, kuriame stabiliau sužaidė jaunesnis žaidėjas.

Lemiamas setas galėjo susiklostyti įvairiai, o daugiau patirties turintis 27-erių metų Gruzijos atstovas ne kartą galėjo išsiveržti į priekį, o vėliau atsilikinėdamas, išlyginti rezultatą. Visgi pergalę pasiekė F. Aliassime kartą palaužęs priešininko padavimų seriją.

Už patekimą į finalą jis gaus 48,870 € ir 150 reitingo taškų. Jame jo lauks B. Paire.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...