J. W. Tsonga pergalingai pradėjo turnyrą Maroke (VIDEO)

Vienas geriausių Prancūzijos teniso žaidėjų pergale pradėjo ATP 250 turnyrą Marakeše. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 116) pirmame etape, per du setus įveikė reitingo neturintį ir po traumos grįžusį Marcelį Stebę (ATP -).

Prancūzas turėjo vargo tik antrame sete ir pergalę pasiekė rezultatu 6-1, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 22 minutes.

Pirmasis setas prasidėjo nuo abiejų dalyvių laimėtų padavimų serijų, tačiau netrukus 116-oji raketė pradėjo žaisti žymiai geriau už varžovą ir jam daugiau neleido laimėti nei vieno geimo.

Antrame sete vokietis atlaikė spaudimą ir netgi pats bandė palaužti varžovo padavimų seriją. Visgi abu žaidėjai žaidė lygiai ir sėkmingai pasiekė pratęsimą, kuriame triumfavo daugiau žaidybinės patirties turintis J. Tsonga.

Už patekimą į kitą etapą jis gaus 8,250 € ir 20 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks Kailas Edmundas (ATP 22).