J. Tverijonas dar vieną turnyrą Ugandoje pradėjo pergale

Lietuvos tenisininkas ir toliau svečiuojasi Ugandoje, kur kol kas pavyksta iškovoti ne vieną pergalę. Julius Tverijonas (ITF 1011) po trijų setų kovos nugalėjo Dalwinderį Singhą (ITF 1840) ir vėl susitiks su Ivanu Nedelko (ATP 441).

Mūsiškis pergalę pasiekė rezultatu 7-6, 2-6, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 42 minutes.

Pirmas setas klostėsi inirtingai ir žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame 12-10 triumfavo lietuvis. Tiesa po sunkaus, laimėto seto J. Tverijonas antrame sužaidė žymiai prasčiau ir varžovas sugebėjo išlyginti bendrą rezultatą setais.

Lemiama partija sėkmingiau susiklostė mūsų tautiečiui, kuris rado savyje jėgų ir sugebėjo atsitiesti. Tiesa šiame susitikime varžovas laimėjo daugiau taškų ir realizavo daugiau breikpoint'ų, tačiau pergalės jam tai neatnešė.

Už patekimą į aštuntfinalį 1011-oji raketė gaus 4 ITF reitingo taškus. Dabar jo lauks susitikimas su rusu, kuriam per pastarąjį mėnesį pralaimėjo du kartus.