J. Tsonga turėjo vargo pirmame sete, tačiau pateko į ketvirtfinalį Olandijoje (VIDEO)

Žymusis prancūzas ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą, kurios dėka pasiekė ketvirtfinalio etapą Roterdamo ATP500 turnyre. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 140) aštuntfinalio etape susitiko su vietiniu talentu Tallonu Griekspooru (ATP 211), kuri įveikė per du setus.

Daugiau patirties turintis savo varžovą įveikė, tačiau pirmame sete turėjo kaip reikiant paplušėti ir žaisti pratęsimą. Galutinis akistatos rezultatas 7-6, 6-1, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 17 minučių.

Jaunuolis iš Olandijos niekaip nepasidavė ir išsaugojo visus lemiamus savo padavimo taškus. Visgi pratęsime jis pritrūko patirties ir pralaimėjo, o antrame sete nebeturėjo kaip priešintis 140-tai reitingo raketei.

Prancūzijos atstovas neleido varžovui susikurti nei vienos progos laimėti jo padavimo. Priminsime, tai jau 7 pergalė iš eilės.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 53,940 € ir 90 reitingo taškų. Jame susitiks su rusu Danilu Medvedevu (ATP 16).