J. Tsonga turnyrą Olandijoje pradėjo sėkmingai ir jau laimėjo 6-tą kartą iš eilės

2019-02-13 15:47 Teniso TV

Žymusis prancūzas Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 140) tęsia sėkmingą pasirodymą ATP turnyruose ir jau nugalėjo 6-tą priešininką iš eilės. Po iškovoto titulo Prancūzijoje, tenisininkas atvyko į Olandiją, kurioje vyksta ATP500 Roterdamo turnyras.

Pirmame etape 140-oji raketė nugalėjo italą Thomasą Fabbiano (ATP 86) per du setus, rezultatu 6-1, 6-4. Visas pirmo etapo susitikimas truko 1 valandą ir 8 minutes.

Užsivedęs Prancūzijos tenisininkas iš karto susitkimą pradėjo galingai ir po lengvai laimėtų savo padavimų pirmame geime jis iš karto palaužė priešininko padavimo seriją.

Pirmame sete jam taip ir nekilo didesnių problemų, o antrame sete italas laikėsi kiek ilgiau, tačiau vis tiek pralaimėjo savo padavimus ir mačą.

J. Tsonga šiame mače atliko 12 padavimų be atsako.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 26,960 € ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jis susitiks su Tallonu Griekspooru (ATP 211), jis į turnyrą pateko su asmeniniu pakvietimu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...